AR06BTCV6801A010
MFR.Part #
AR06BTCV6801A010
JLCPCB Part #
C374801
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS