ARG06BTC5102
MFR.Part #
ARG06BTC5102
JLCPCB Part #
C2984519
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS