AR06BTBV8203
MFR.Part #
AR06BTBV8203
JLCPCB Part #
C6506414
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS