AR05BTBW2322
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR05BTBW2322
JLCPCB Part #
C6124950
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS