AR05DTDW1003
MFR.Part #
AR05DTDW1003
JLCPCB Part #
C319970
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS