AR03BTBX3002
MFR.Part #
AR03BTBX3002
JLCPCB Part #
C6466318
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS