AR05DTBW1000
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR05DTBW1000
JLCPCB Part #
C2828808
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS