AR05BTCW4991
MFR.Part #
AR05BTCW4991
JLCPCB Part #
C316210
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS