AR05BTCW3013A
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR05BTCW3013A
JLCPCB Part #
C6466382
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS