AR02BTD5102
MFR.Part #
AR02BTD5102
JLCPCB Part #
C319543
Description
-55℃~+155℃ 25V 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS