AR05BTCW2251N
MFR.Part #
AR05BTCW2251N
JLCPCB Part #
C3013964
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS