AR05BTBW6983
MFR.Part #
AR05BTBW6983
JLCPCB Part #
C5948221
Description
-55℃~+155℃ 125mW 698kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS