AR05BTBW1431
MFR.Part #
AR05BTBW1431
JLCPCB Part #
C5948200
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS