CR104R53F
MFR.Part #
CR104R53F
JLCPCB Part #
C4191101
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS