AR03FTC23R7
MFR.Part #
AR03FTC23R7
JLCPCB Part #
C234398
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS