AR03FTC13R7
MFR.Part #
AR03FTC13R7
JLCPCB Part #
C234284
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS