AR05DTDW6201
MFR.Part #
AR05DTDW6201
JLCPCB Part #
C319501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS