AR03DTCX9313N
MFR.Part #
AR03DTCX9313N
JLCPCB Part #
C374589
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS