AR03FTC1800
MFR.Part #
AR03FTC1800
JLCPCB Part #
C234327
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS