WL05GT56N
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
WL05GT56N
JLCPCB Part #
C3248228
Package
0805
Description
340mΩ 500mA 56nH AEC-Q200 ±2% 0805 Power Inductors ROHS