ARG05BTC66R5N
MFR.Part #
ARG05BTC66R5N
JLCPCB Part #
C2684587
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS