AR03BTCX2551
MFR.Part #
AR03BTCX2551
JLCPCB Part #
C3013541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS