AR06BTDV7502
MFR.Part #
AR06BTDV7502
JLCPCB Part #
C319490
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS