AR03BTBX9530
MFR.Part #
AR03BTBX9530
JLCPCB Part #
C7077683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS