ARG05BTC2501N
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
ARG05BTC2501N
JLCPCB Part #
C2828736
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS