AR03BTBX7871
MFR.Part #
AR03BTBX7871
JLCPCB Part #
C6125401
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS