ARG02BTC2053
MFR.Part #
ARG02BTC2053
JLCPCB Part #
C2441171
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS