AR03BTBX4222
MFR.Part #
AR03BTBX4222
JLCPCB Part #
C7216796
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS