AR03BTBX0340
Extended
Manufacturer
Viking Tech
MFR.Part #
AR03BTBX0340
JLCPCB Part #
C6466302
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS