AR02DTD0750
MFR.Part #
AR02DTD0750
JLCPCB Part #
C319459
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS