ARG03BTC6340
MFR.Part #
ARG03BTC6340
JLCPCB Part #
C2684567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS