AR02BTD0300
MFR.Part #
AR02BTD0300
JLCPCB Part #
C319640
Description
-55℃~+155℃ 25V 30Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS