TFCR0805-8W-E-8061DT-1K
MFR.Part #
TFCR0805-8W-E-8061DT-1K
JLCPCB Part #
C49325706
Description
125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS