CR2010-1W-3651FT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR2010-1W-3651FT
JLCPCB Part #
C3997448
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS