CR1206-8W-4702FT
MFR.Part #
CR1206-8W-4702FT
JLCPCB Part #
C4293239
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS