CR1210-2W-101JT
Extended
Manufacturer
Venkel
MFR.Part #
CR1210-2W-101JT
JLCPCB Part #
C3915388
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS