SCR2512J750R
MFR.Part #
SCR2512J750R
JLCPCB Part #
C3018436
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS