SCR2512J4K3
MFR.Part #
SCR2512J4K3
JLCPCB Part #
C3018429
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS