SCR0603F24K9
MFR.Part #
SCR0603F24K9
JLCPCB Part #
C3016358
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS