SCR2512J3R6
MFR.Part #
SCR2512J3R6
JLCPCB Part #
C3018357
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS