SCR2512J56K
MFR.Part #
SCR2512J56K
JLCPCB Part #
C3018425
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS