SCR2010J4K7
MFR.Part #
SCR2010J4K7
JLCPCB Part #
C3018321
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS