SCR2010J2K2
MFR.Part #
SCR2010J2K2
JLCPCB Part #
C5140283
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS