SCR2010F10K
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SCR2010F10K
JLCPCB Part #
C5140288
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS