SQP10W-100Ω±5%-AM
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
SQP10W-100Ω±5%-AM
JLCPCB Part #
C5807962
Package
插件,D10xL48mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 10W 750V Cement Resistor ±5% 插件,D10xL48mm Through Hole Resistors ROHS