SCR1210J3R3
MFR.Part #
SCR1210J3R3
JLCPCB Part #
C3018178
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS