SCR0805F2R37
MFR.Part #
SCR0805F2R37
JLCPCB Part #
C3016563
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.37Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS