SCR1210J3K3
MFR.Part #
SCR1210J3K3
JLCPCB Part #
C3018230
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS