MF1/8W-13K5±1%-OT52
MFR.Part #
MF1/8W-13K5±1%-OT52
JLCPCB Part #
C2903321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.5kΩ 200V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS