SCR1206J470R
MFR.Part #
SCR1206J470R
JLCPCB Part #
C3018007
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS